Читання книг англійською мовою допомагає розширити словниковий запас слів, зміцнити знання граматики та орфографії, дає поживу для роздумів і приносить задоволення. Придбати літературу на англійській мові можна тут . На сайті великий вибір літератури різного рівня складності для людей з різним рівнем володіння мовою Більшість людей схильні читати художню літературу, інші читають наукові праці, пов'язані з їх професійною діяльністю. Можна зустріти і таких , хто не віддає перевагу журналам і газетам. Часто вони стверджують, що в плані поповнення лексики читання книг є менш корисним, ніж читання статей. Певною мірою вони мають рацію: в одній статті можна знайти лексичний мінімум на конкретну тему. Але, з іншого боку, саме читання художньої літератури, а не економіки і політики у газеах, приносить нам естетичну насолоду. Уважні читачі можуть виділяти цікаві і красиві (з точки зору лінгвістики) стилістичні звороти того чи іншого письменника і запам'ятовувати їх. Читання настільки ж важливий речовий компонент, як і говоріння, аудіювання та письмо. Тому читати на мові, яку ми хочемо вивчити, потрібно регулярно. У цій статті ми відповімо на поширені питання про книги англійською мовою.
Чи потрібно мені читати, якщо я слухаю аудіокниги? – таке питання ставлять люди, які опановують мову, сприймаючи її на слух. Але, якщо ми слухаємо аудіокниги, читання при цьому не тренується. Рекомендується читати фрагменти чи розділи книг, після їх прослуховування, щоб краще запам'ятати написання і перевести ті слова чи фрази, які не зрозумілі на слух.
У житті нам часто доводиться читати, і не скрізь є можливість прослухати ту ж саму інформацію в аудіо форматі. До того ж прочитати щось виходить набагато швидше, ніж прослухати аудіо, зроблене професійним диктором.. На початковому рівні володіння англійською краще читати саме адаптовані книги. Зараз у книжкових магазинах є великий вибір адаптованих книг для різних рівнів. Що читати, якщо рівень володіння англійською мовою не високий, а читати адаптовані книги не хочеться ? У такому випадку слід починати з невеликих книг - коротеньких оповідань , казок , історій. Можна знайти навіть двомовні книги. Хоча двомовні книги мають певний недолік – постійно бачимо український або російський переклад і, відповідно, думаємо рідною мовою. А для успішного засвоєння англійської слід вчитися і мислити нею. У будь-якому випадку читання книг англійської мовою – важливий крок до успішного оволодіння нею